Co je informační systém „ORGMAN“

Informační systém „ORGMAN“ vznikal postupně od roku 1998, kdy Informační a datové centrum (IDC) Školského úřadu Znojmo spustilo svůj  1. web. Internetový portál byl původně určen jen potřebám škol okresu Znojmo. Portál se postupně se rozrůstal souběžně s tím, jak se rozšiřovala sféra působnosti IDC, které se transformovalo v samostatný subjekt s celokrajskou působností (podrobnosti zde).

„Organizační manažer“ (zkráceně „OrgMan“) jako internetový portál byl spuštěn v roce 2002. V současnosti jsou služby informačního systému „ORGMAN“ poskytovány nejen školám JmK ale i komerční sféře a širší veřejnosti.

K propagaci a podpoře uživatelů internetových služeb jsou v rámci informačního systému „ORGMAN“ nyní k dispozici  portály orgman.cz, holidayresort.cz, vrancl.cz, servispark.cz, skolyjm.cz, 1ic.cz a další přidružené domény.  U všech portálů je zachována možnost zvolit si v menu „jednoduché zobrazení“, základních informací ve formátu html, které lze snadno načít i na starších nebo mobilních zařízeních s pomalejším internetovým připojením.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *